Co se dělo v červnu 2016

3. 6. 2016

Rub-A-Dub Friday's

Nuff'N'Ruff Reggae Rulers
Reggae / Rub-A-Dub / Dub


Lalibela / Holeckova 17

facebook.com/NuffNRuff


3. 6. 2016PRAGO UNION & Peeni walli & Scissal & AzB

PRAGO UNION & Peeni walli & Scissal & AzB

MCs: Kato, Scissal, AzB
Djs: Maro, Ripclaw, Mihaal, Mirror, Ntkz
Music: hip hop & reggae


Mersey klub Brno Minská 15, 616 00 Brno

www.facebook.com/events/118945…

Start: 20:30
Vstup: 150 czk


4. 6. 2016ŠVIHADLO KRNSKO FEST

ŠVIHADLO KRNSKO FEST

Na dohled z Boleslavi v malém údolí malý festival


Krnsko u Ml.Boleslavi


4. 6. 2016Messenjah & Selector Boldrik

Messenjah & Selector Boldrik

Vacuum Art bar, Vrsovicka 23, Praha 10

20:00 - 4:00


5. 6. 2016

Dub Turbulence - Future Dub Orchestra (UK)

Další díl ze série Dub turbulence představí partičku z Bristolu - FUTURE DUB ORCHESTRA
futureduborchestra.co.uk/

support by
FYAH SOUND (Dasha Fyah & Loic de Niro)


cross][club Plynární 1096/23, Praha 7, 170 00 Prague, Czech Republic

www.facebook.com/events/158120…

Free Entry


7. 6. 2016

Karibik v Karlíně | Rasta Pasta & Peeni Walli DJs

Reggae & dancehall


Přístav 18600 Rohanský ostrov, 18600 Karlín

www.facebook.com/events/175618…


16. 6. 2016

Earl 16 & Mikkim, Boldrik & Messenjah

Další díl pravidelné reggaenerace v Crossu


Cross Club

www.crossclub.cz/cs/program/41…


16. 6. 2016

Sto zvířat - hurá, prázdniny se blíží

STO ZVÍŘAT V ROCE 2016 JEDE TURNÉ "MINISTERSTVO MÝHO NITRA"


Hoffmanův dvůr Vinořské náměstí 34, 190 17 Vinor

www.facebook.com/events/170307…

20:00


17. 6. 2016Letní žižkovská benefice pro Food Not Bombs (Camp Žižkov Open Air)

Letní žižkovská benefice pro Food Not Bombs (Camp Žižkov Open Air)

Hudební scéna
16:00- 16:40 Marley Wildthing (AUT folk pop)
16:55 - 17:20 Proti Všem (folk punk)
17:35 - 18:00 Děti mezi reprákama (slowcore)
18:10 - 18:45 KITTCHEN (industrial folk)
18:50 - 19:30 Dáša Fon Fľaša /akustik punk/ (SVK folk punk)
19:30 - 20:00 PIRÁT - -ex Oi (folk punk)
20:15 - 21:00 Pentagramček (SVK satan pop)
21:20 - 22:00 THE OXX (garage punk)
22:00 - 00:00 DJ Sta
Cofee Corner
15:00 - 17:10 hudební koutek pro malé i velké
17:20 - 17:35 Johnny násilník (slam/poezie)
18:45 - 18:55 Jakub Hrdina (poezie)
20:00 - 20:15 Jakub Holubkov (slam/poezie)
21:00 - 21:20 Viktor Žižkov (poezie)
Divadelní stan
17:30 - 18:00 Co je to dumpsterdiving a FNB)
18:10 - 19:10 Dada kabaret Jana Kubíčka (divadlo)
19:30 - 20::00 Solidarita v Praxi (film o FNB)
20:45 - 21:30 TernoIMPRO (divadelní improvizace)
22:10 - 23:00 Echoes from shadows (USA - divadlo)
Tee Pee
17:00 - 20:00 Tetovací workshop - přijď si to zkusit - potetuj kamaráda a kamarádku!
23:05 - 23:30 Red Bollow - dekadentní poezíe - zakončení
16:00 - 20:00 BLEŠÁK a freeshop - můžeš něco donést / odnes si co se ti líbí


pin Hide Map CAMP ZIZKOV PRAGUE Nad Ohradou 17

www.facebook.com/events/171231…

Začínáme od 15:00 , první hudba od 16:00 až do půlnoci.
Vstupné je na vás, příspěvek je od 50 Kč dále. Doporučujeme třeba stokorunu - veškerý výtěžek z akce poputuje pro iniciativu Food Not Bombs. Děkujeme všem interpretům a Culture Camp Zizkov Prague - Official za to, že si můžeme udělat takový hezký odpoledne v srdci Žižkova.


17. 6. 2016Reggae Nite

Reggae Nite

HUNDREAD,
SELECTOR BOLDRIK,
LADIA RASTA,
FLINT


Komiks, Kněžská 12, 37001 Ceske Budejovice

www.facebook.com/events/101642…


18. 6. 2016Berounske Hradby

Berounske Hradby

Pub Animals a Rising Spirits


Husovo náměstí, Centrum, Beroun, Česká republika


23. 6. 2016

The Underground: Legendary RnB & Hip-Hop Party

DANCEHALL | HIP-HOP | RnB | REGGAE | DANCE MUSIC
DJs:.............TEDDY ZIGGY(Nigeria) & DJ LAZER (Kenya)


Chapeau Rouge Prague Jakubska 2

www.facebook.com/events/251585…

Entry:.......... 50 Kc Before midnight / After100 Kc


23. 6. 2016

Down by the Riverside

Třetí letošní večírek v řadě Down by the Riverside se ponese v duchu "Solid Foundation". Peeni Walli Crew a jejich host Selector Conqueror to ale tentokrát pojmou šířeji, než jste od nich pod tímhle názvem zvyklí. Takže se těšte na časem prověřené hity i rarity nejen z oblasti ska, rocksteady, roots reggae, rub-a-dubu, ale taky na early digital a oldskoolový dancehall. Run di choon!


Containall Cihelná 4

containall.cz

www.facebook.com/events/297170…


24. 6. 2016

DR.KARY, Wilda Panda aka W23, Smokehut

Rock Depo Velké Meziříčí Novosady 36, 59401 Velke Mezirici

www.facebook.com/events/172609…


25. 6. 2016MOOOVE IT! & REGGAE STAGE

MOOOVE IT! & REGGAE STAGE

(M&gors, Martin DSC)
REGGAE STAGE (General Kryshpeen, Suppafly, Dread K)


cross club, Plynární 1096/23, Praha 7

www.crossclub.cz/cs/program/42…

Vstupné: do 21:00 zdarma, poté 70,- / free till 21:00, after 70,-CZK


25. 6. 2016

Official Warm up Prčice fest

Mistr Roll, Selector Boldrik, Waddup Major P


Centrála Jateční 39, 170 00 Prague, Czech Republic


25. 6. 2016

Rising Spirits

Kampa - United Islands

12:00-13:00


27. 6. 2016

REGGAE GARDEN

(El Gadze (POR), Jahwawah (JAM), Jayharno (JAM))


cross club, Plynární 1096/23, Praha 7

www.crossclub.cz/cs/program/42…

Zdarma


30. 6. 2016

CROSSQUARE: THE CHANCERS

cross club, Plynární 1096/23, Praha 7

www.crossclub.cz/cs/program/42…

Zdarma, Začátek: 19:00

Konec: 22:00


17. 6. 2016 - 19. 6. 2016NEFESTÍK

NEFESTÍK

Pátek
Main stage
18.30 teepee (indie)
20.00 Libido Challenge (HC punk)
21.00 Frank Bigsby and His Satanic Majesty (psychedelic rock)
Čajovna stage
20.00 Swamp Safari sound (reggae, dancehall, soca, rocksteady, dub)
Bar stage
22.00 Mad Kriiiska vs. King Sound Steppaz (reggae, dancehall, rocksteady)
00.00 Still Smoka HiFi (DE) (reggae, dancehall)
Undergroud stage
22.00 Lishuk (breakbeat)
23.00 Electro Orient Express (breakbeat, electroswing, drum and bass)
01.00 DJ Rich ? Bassbeast crew (raggajungle)
02.30 Cycotron (drum and bass)

Sobota
Main stage
13.00 Až naprší a uschne ? O koblížkovi (loutkové divadlo pro děti)
14.00 BJB (folk, reggae)
16.00 Los Gádžos (world music)
18.00 Core Belief (psychedelic rock)
19.15 Rastafidli Orkestra (reggae-ska)
20.30 Colectiv & F.I.L (reggae, dancehall)
22.00 Love Earth (alternative-dubstep)
23.00 Sukulent Sound (triphop, reggae, funky, alternative)
Čajovna stage
09.00 filmy
17.00 LoutKa ? Proces: Kafka (loutkové představení)
18.00 filmy
19.00 Roman Černík ? O Dolfíčkovi a Vlastě (loutkové představení)
20.00 filmy
Bar stage
10.00 Jah Army Sound vs. King Sound Steppaz (reggae, dancehall, rocksteady, dub)
15.00 netyjátro ? Si DNA (divadelní představení)
16.00 pauza
00.00 Brejchus Pavián & Žil Moc (rap)
01.00 Selector Boldrik & Dr. Kary (reggae, dancehall, rocksteady, soca)
Undergroud stage // deco by Jonah Moses (WizArts)
21.00 Pavel Pat (deep house)
22.30 Daniel Cloud (techhouse)
00.00 Shivanam (ethno, ambient, chillout, groowe, psychedelic trance)
02.00 Jenda Legenda (psychedelic trance)
03.30 Jonah Moses (goa, neogoa)
05.00 Mr. Gorby (psytrance)

celé sobotní odpoledne bude probíhat kreativní workshop ve výrobě šperků u stánku KorArt

Neděle
Main stage
13.00 Hynek Kočí (folk)
14.00 Garyho Hausbót (soul / rock?n?roll)
15.00 Divadelní jednota Brázda (divadelní skeče)
16.00 Sticx (ska-punk)
17.00 Bechy (reggae / soul)
Čajovna stage
09.00 filmy
Bar stage
11.00 Nepal sound system (všelicos vinyl show)


Zelenohorská pošta ? Nepomuk

www.reggae.cz/festival-guide/n…


23. 6. 2016 - 26. 6. 2016UNITED ISLANDS

UNITED ISLANDS

Prague International Music Festival


Kampa / Střelecký ostrov / Kinského zahrada / Janáčkovo nábřeží

unitedislands.cz

www.facebook.com/unitedislands…


24. 6. 2016 - 26. 6. 2016HIGHLANDER OPEN AIR FESTIVAL 2016

HIGHLANDER OPEN AIR FESTIVAL 2016

top names from czech scene
- many names from the world scene
- 4 stages with special designs
- 100km from Prague / Brno
- excellent transportation and availability
- accommodation in cabins and bungalows
- swimming area and swimming bath
- large capacity for estimating / camping
- quality restrooms and showers
and many many more


LETNÍ TÁBOR VARVAŽOV // VARVAŽOV - JIHOČESKÝ KRAJ

www.facebook.com/events/165067…

8x STAGES - MORE THAN 150 ARTISTS AND BANDS
- 5x diferent music stage
- 1x art + 1x ritual + 1x karaoke stage
- BIG CAPACITY - MORE THAN 2000 PEOPLE
- two beautiful recreation areas
- PARKING 200czk (10eu / all weekend) PER CAR
- CAMPING 100czk (5eu / all weekend) PER TENT
- ACCOMODATION COTTAGE FOR RENT
- 4 beds (with sanitary facilities) / 6 beds / 3 beds cottages (different prices)
- reservation: brokenbeat [zavinac] seznam.cz
- info: +420 724710702
- ENTRY
- 250,- one day / 400,- weekend / 300,- pre sale
- 10eur one day / 20eur weekend / 15eur pre sale


24. 6. 2016 - 25. 6. 2016SadSka fest

SadSka fest

10. Ročník kultovního festivalu u jezera Sadska.
YANNICK TEVI BAND
ARTMOSPHERE
ŠVIHADLO
UNIVERSAL SWING BROTHERS
DISCOBALLS
FLATFLY
WILDA PANDA feat. Dr. KARY
MR. KANGAROO feat. DAWE TRUMPETEER
MIKKIM
ROLLANDBLOW
DEMO SOUND SQUAD djs
AKA.IO. JUNGLE DIVIZION djs


Jezero Sadská, Sadská

www.facebook.com/sadskafest/?f…

www.sadskafest.cz


24. 6. 2016 - 26. 6. 2016

Highlander Festival 2016

MAIN STAGE
pátek 18.00 - sobota 04.00
sobota 12.00 - neděle 04.00
PÁTEK
18.00 - 19.00 // Ortodoxní Jidáš
19.10 - 20.10 // Love Earth
20.20 - 21.20 // MMM Crew
21.30 - 23.00 // Rest + Idea + Fatte
23.00 - 00.00 // Defuckto
00.00 - 01.00 // Steppa Style (RUS)
01.00 - 01.30 // Cagi Beatbox + Freest Betboxx
01.30 - 02.30 // MC Efex aka DJ Feline (UK)
02.30 - 04.00 // Eau De Jungle (Jahrider + Kobylka + Jahwawah + MC Efex)
SOBOTA
12.00 - 12.50 // Jahwalker (GHANA) & Didgeroid & Kari Ovi
13.00 - 13.50 // Foli
14.00 - 14.40 // Tlusté Baletky (SK)
14.50 - 15.30 // Fish Face
15.40 - 16.20 // Hard To Believe
16.20 - 17.10 // Four Face (SK)
17.20 - 18.10 // Dezinfekce
18.10 - 19.00 // Straight
19.00 - 19.45 // Žižkov Rapresent
19.45 - 20.45 // BeatBox Battle
20.45 - 21.30 // Aport Support
21.30 - 22.30 // FreeStyle Battle
22.30 - 23.30 // Uraggan Andrew & Reggae Orthodox
23.45 - 00.45 // Rocky Leon (USA)
00.45 - 01.45 // Smack
01.45 - 02.30 // Moje Droga
02.30 - 03.30 // Oereo
03.30 - 04.30 // Cesar Chunk (PERU)

TEKNO / CORE STAGE
pátek 18.00 - sobota 04.00
sobota 12.00 - neděle 04.00
neděle 12.00 - pondělí 03.00
PÁTEK
18.00 - 21.00 // Esso Sound
21.00 - 22.00 // Rachotek
22.00 - 23.00 // Mikel Massa
23.00 - 01.30 // Freaky Tekno Boyz (IT)
01.30 - 03.00 // K-Plan (FR)
03.00 - 04.00 // Jahrider
SOBOTA
12.00 - 14.00 // Mystic Sound
15.00 - 16.00 // Ki-Wi
16.00 - 17.00 // Colombo
17.00 - 20.00 // Esso Sound
20.00 - 21.00 // Canytek 77
21.00 - 22.00 // Aztekcore
22.00 - 23.00 // Braindread (UK)
23.00 - 24.00 // E-Coli (UK)
00.00 - 01.00 // Pitch MadAttack (IT)
01.00 - 02.00 // Tanukichi (JAP)
02.00 - 03.00 // Anticeptik (FR)
03.00 - 04.00 // Dr. Looney (FR)
NEDĚLE
12.00 - 18.00 // Squadron Sound + Mystic Sound
18.00 - 21.00 // Massa Sound
21.00 - 22.00 // S-W-B (IRL)
22.00 - 23.00 // Flyp Fermentor
23.00 - 24.00 // Jula (IRL)
00.00 - 04.00 // Mystic Sound

DRUM / BASS STAGE
pátek 18.00 - sobota 04.00
sobota 12.00 - neděle 04.00
neděle 12.00 - pondělí 03.00
PÁTEK
18.00 - 19.00 // Kryshot
19.00 - 20.00 // Bassbaras
20.00 - 21.00 // Nexen
21.00 - 22.00 // Plegomazin
22.00 - 23.00 // Janka DJ (AT)
23.00 - 00.30 // Dirty Growa + Kobylka Drums + MC Šafy
00.30 - 02.30 // Basement Crew (SK)
02.30 - 04.00 // Nožis + Kennedy
SOBOTA
12.00 - 13.00 // Kryshot
13.00 - 14.00 // Flint
14.00 - 15.00 // Ladia Rasta
15.00 - 16.00 // Nto Weedman + Shamanitoo
16.00 - 17.00 // Simba
17.00 - 18.00 // Pelish + Shaker
18.00 - 19.00 // Gizza
19.00 - 20.00 // Strawberry
20.00 - 21.00 // Maestro Fry
21.00 - 22.00 // Crackenn
22.00 - 23.00 // dj Tod
23.00 - 24.00 // Jula + MC Kenna + MC Enka (UK)
00.00 - 01.30 // Freeze (DE)
01.30 - 03.00 // Mahza (SP)
03.00 - 04.00 // Dj Djeezzy
NEDĚLE
12.00 - 13.00 // Warm-Up
13.00 - 15.00 // Wenca + Bruno
15.00 - 16.00 // Ušiš + Shamanitoo
16.00 - 17.00 // Goodwood (AT)
17.00 - 18.00 // Aphx
18.00 - 19.00 // Aphex
19.00 - 20.00 // Luke.psy.co (IRL)
20.00 - 21.00 // Chmond + MC Kenna + MC Enka (UK)
21.00 - 22.00 // Bastos + MC Kenna + MC Enka (UK)
22.00 - 23.00 // Houbas
23.00 - 00.30 // Dirty Growa + MC Šafy (CZ-SK)
00.30 - 01.30 // Crackenn
01.30 - 02.30 // El Gadzé
02.30 - 04.00 // Nožis + Kennedy

RAGGA / JUNGLE STAGE
pátek 18.00 - sobota 04.00
sobota 12.00 - neděle 04.00
PÁTEK
18.00 - 19.00 // Ladia Rasta
19.00 - 20.00 // Flint
20.00 - 22.00 // Wenca + Bruno
22.00 - 23.00 // Le Petit Nicolas
23.00 - 24.00 // Colectiv
00.00 - 01.00 // Urban Robot
01.00 - 02.00 // Nuff Sensi Music (CZ-PL)
02.00 - 03.00 // Strawberry
03.00 - 04.00 // Nexen
SOBOTA
10.00 - 11.00 // Divadlo Napřič.cz
11.00 - 12.00 // Gizza
12.00 - 13.00 // Strawberry
13.00 - 14.30 // Mad Kříííska
14.30 - 16.00 // Payaman
16.00 - 17.00 // Ušiš + Shamanitoo
17.00 - 18.00 // Nto Weedman + Shamanitoo
18.00 - 19.00 // Davis Dee live
19.00 - 21.00 // Swamp Safari
21.00 - 22.00 // Jahawah (JAM)
22.00 - 23.00 // Afarastafa
23.00 - 24.00 // Messenjah
00.00 - 01.00 // Gregory G ras (HU)
01.00 - 02.00 // El Gadzé (POR)
02.00 - 03.00 // Fokus (SRB)
03.00 - 04.00 // Goodwood (AT)

ACID / PSY STAGE
pátek 18.00 - neděle 12.00
PÁTEK
18.00 - 19.15 // Bulgar
19.15 - 20.30 // Sonority
20.30 - 21.45 // Kromar (FR)
21.45 - 23.00 // Mcj Bassbaras
23.00 - 00.30 // Daj (FR)
SOBOTA
00.30 - 01.45 // Ghandi Spiritual
01.45 - 03.00 // Phantonlab (NL)
03.00 - 04.15 // Mejra NSK
04.15 - 05.30 // Migma
05.30 - 06.45 // Ans
06.45 - 08:00 // Quest23
08.00 - 16.30 // Adt. Rezzet & Acid Comix
16.30 - 18.00 // I-one special live set ?!
18.00 - 19.30 // Twin
19.30 - 20.30 // Formi
20.30 - 22.30 // PsyQuest
22.30 - 00.00 // PsyOn (SP)
NEDĚLE
00.00 - 01.30 // Tulpa (LOT)
01.30 - 06.00 // Kosmic Fusion aka Dreaming Mode / Psylatino / Polzitiv / Kalanarmada (NL/POR/FR)
06.00 - 07.30 // Cesar Chunk (PERU)
07.30 - 12.00 // Adt. Rezzet & Acid Comix

ART STAGE + RITUAL STAGE + KARAOKE STAGE
pátek 18.00 - neděle 12.00
PÁTEK
20.00 - 22.00 // Mad Kříííska
22:00 - 23:30 // Dusha (LOT)
23:30 - 02:00 // Anonymous (projekce) + Acid Comix djs
SOBOTA
02.00 - 03.30 // Dj New Teck
04.40 - 05.00 // Joga - Olga Limberská a Vítání slunce
05.00 - 06.15 // Gizza
06.30 - 08.30 // Swan Art
08.30 - 12.00 // Promítání filmů
12.10 - 13.30 // Coline Nova (body/face painting) + Gizza
13.30 - 15.00 // Žonglování (workshop)
13.30 - 15.00 // Jahwalker (djembee workshop)
15.10 - 15.40 // Radana Pospíšilová a Jahrider (poetry)
15.45 - 16.15 // Monika Bauerová (poetry)
16.20 - 16.40 // Pavel Vácha (poetry)
17.00 - 18.00 // Petr Kapek (poetry + guittare)
18.00 - 18.30 // OBRAZ (přednáška o problematice kožešinových farem)
19.00 - 20.00 // Prograss
20.00 - 20.30 // Joga - Olga Limberská
20.30 - 21.30 // René
21.30 - 22.30 // Dj Ynkys
22.30 - 00.00 // Migma and Quest23
NEDĚLE
00.00 - 01.30 // Mejra NSK (special house/minima set) + Anonymous (promítání)
01.00 - 02.15 // Dj Twin
02.15 - 03.30 // Ziggy FlowTek
03.30 - 04.30 // Dj Kuna
04.30 - 05.00 // Joga - Olga Limberská a Vítání slunce
05.00 - 08.00 // Elena + Braindread (special dub, trip-hop set + live painting)
08.00 - 10.00 // Babu - My lidi (promítání fotek)
10.00 - 12.00 // Konopex - Promítání dokumentů
12.00 - 12.30 // Jan Hečko + Alena Hanáková (poetry)


Rekreační Středisko Spolana - Varvažov

www.facebook.com/events/165067…

- 6x STAGES - MORE THAN 200 ARTISTS AND BANDS
- artists from 14 coundtries / stetes
- BIG CAPACITY - MORE THAN 2000 PEOPLE
- two beautiful recreation areas
- PARKING 200czk (10eu / all weekend) PER CAR
- for all car that arrive in da area
- CAMPING 100czk (5eu / all weekend) PER TENT
- for all inviters sleep in da area
- reservation: highlanderfestival [zavinac] seznam.cz
- info: +420 724 710 702
- ACCOMODATION COTTAGE FOR RENT
- 4 beds (with sanitary facilities) / 6 beds / 3 beds cottages (different prices)
- info: +420 602 403 470
- reservation: topinka [zavinac] tabory.cz
- ENTRY
- 250,- one day / 400,- weekend / 300,- pre sale
- 10eur one day / 20eur weekend / 15eur pre sale