26. 9. 2014 - 27. 9. 2014Drž Se Fest 2014

Drž Se Fest 2014

Třetí ročník multižánrového festivalu Drž se Fest odstartuje 26.9 již tradičně v obci Únětice u Prahy v prostorách místní Sokolovny a přilehlého areálu Kravín. Po dva dny se můžete těšit na živou hudbu, divadelní vystoupení a workshopy. Pojďte si s námi užít netradiční festival s domácí atmosférou.


Únětice u Prahy

www.drzsefest.cz

Na co se letos můžete těšit? Po celý pátek se budeme fest držet v Sokolovně. Zahraje celkem 5 kapel napříč různými hudebními žánry od rocku, ska až po punk. Pořádající kapela Jumping JellyFish pokřtí své nové CD Naruby a večer vše zakončíme nezpoutanou JAM párty, takže nástroje berte sebou!
V sobotu se produkce přesune do čarokrásných prostor areálu Kravín. Hudebním žánrům bude vévodit ska a reggae. Celkem v sobotu zahraje 7 kapel a vystoupí dvě divadla. Z Polska za námi přijedou v Česku již dobře známí ska-punkáči Leniwiec. Z domácí scény se můžete těšit třeba na roots-reggae Michala Šepse s kapelou. Jako minulí rok zahraje i česko-americko-mexická banda TiNG, která byla za loňské album Man vs. Wild oceněna zlatým andělem v kategorii ska a reggae.


InfoKomentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé